W ramach międzynarodowej ekspansji Poundland, w 2011 r. Wprowadzona została marka Dealz, która na koniec marca prowadziła 199 sklepów w Irlandii, Hiszpaniii i Polsce. Pierwszy sklep Dealz w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu koło Poznania.

Remonty, pompy ciepła i prawnicy. Na te usługi mamy boom w Polsce

W tym roku planuje między innymi otwarcia swoich pierwszych sklepów w Niemczech i Grecji. Wszystkie sklepy wrocławskie mają nowe meble, komunikację i layout pozwalające na bardziej Square Wzrost sprzedaży na Pandemii Napędzany Boom dla Gotówka App intuicyjne i komfortowe zakupy. W strefie przykasowej wprowadzony został układ mebli z drobnymi produktami, który może pomóc sfinalizować zakupy osobom oczekującym w kolejce.

Pepco zmienia wygląd sklepów i rozszerza ofertę w odpowiedzi na potrzeby klientów

Dzisiaj jest ich już 200, a w najbliższych miesiącach planowane są otwarcia kolejnych punktów sieci. W centrali w Polsce pracuje ponad 900 osób, a we wszystkich krajach pracowników jest ponad 25 tys. Sieć Pepco czuje się na polskim rynku na tyle dobrze, że sklepów ma być nie tylko więcej, ale będą też większe. Klienci mogą spodziewać się też sporo nowości w ofercie.

Prezydent USA Joe Biden wezwał sieci spożywcze do obniżenia cen

Przychody grupy wzrosły o 12 proc., a EBITDA o 22 proc. Grupa uważa, że długoterminowo będzie beneficjentem zmiany nawyków konsumentów, którzy zwracają się ku kanałom dyskontowym. Sklepy sieci spotkać można głównie w centrach i parkach handlowych. Obecnie sieć zatrudnia blisko 2000 pracowników w sklepach i centrali w Polsce. Pepco Group jest też właścicielem sklepów Pepco oraz Poundland – odpowiednika sieci Dealz na Wyspach Brytyjskich. Sklep Dealz, o powierzchni 520 mkw., otwarto w parku handlowym przy ul.

Dealz wdroży kasy samoobsługowe. Sieć zmieniła logo, ale to nie wszystkie innowacje w sklepach

Nowy format sklepów został wprowadzony na pierwszym etapie testowo w 16. Wrocławskich sklepach Pepco, a następnie zmodernizowanych zostało 46 sklepów na terenie Warszawy. Równocześnie w nowym brandingu otwierane są wszystkie nowe lokalizacje sieci, która prowadzi dynamiczną ekspansję w Polsce i Europie. Aktualnie Pepco obecne jest w 17 krajach i sieć już zapowiedziała otwarcie swoich sklepów w Portugalii na wiosnę 2023 roku. Istniejące sklepy Pepco będą modernizowane przez kolejne trzy lata.

W tym roku finansowym to będzie około 500 nowych sklepów Pepco w Europie, czyli średnio ponad jedno nowe otwarcie dziennie. Do tego dochodzą przebudowy już istniejących placówek, w ramach naszego programu New Look w Polsce, gdzie mieści się najwięcej naszych sklepów, a także w Czechach, Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech. Do końca 2023 roku planujemy metamorfozy 1800 lokalizacji, a w kolejnych dwóch latach nowy wygląd zyskają już wszystkie nasze sklepy w całej Europie” – skomentował Aleksandr Cikaidze, Pepco Retail Director. „Miliony klientów odwiedzają nasze sklepy w całej Europie, dokonując każdego miesiąca 28 milionów transakcji. Odpowiadając na ich potrzeby, ale również chcąc przyciągnąć tych, którzy jeszcze nie przychodzą do nas regularnie, zmieniamy się i dostosowujemy do nowych oczekiwań rynkowych.

Firma chce udoskonalić swoje placówki poprzez zastosowanie technik, mających na celu „uspokojenie” wnętrza i wprowadzenie nowego układu produktów w sklepie, które mają na celu pomoc klientom w odnajdywaniu ich ulubionych produktów. Firma stawia również na nowoczesne Dow Jones Industrial Average Yawns po FOMC wnętrza, gdzie jednak towar, jak i jego cena będą dobrze wyeksponowane. W październiku logo po zmianie pojawiło się w 50 nowych lokalizacjach w Europie. Jeśli pamiętacie pierwsze sklepy Pepco, to plany sieci diametralnie zmienią nasze przyzwyczajenia.

Istniejące sklepy sieci będą modernizowane przez kolejne trzy lata. Polska, gdzie mieści się najwięcej naszych sklepów będzie pierwszą na starcie tego procesu, dołączą do niej także Czechy, Rumunia, Słowacja i Węgry. Do końca 2023 roku planowane metamorfozy 1800 lokalizacji, a w kolejnych dwóch latach nowy wygląd zyskają już wszystkie sklepy Pepco w całej Europie.

Rebranding wszystkich modernizowanych sklepów to także nowe logo sieci, nowe koszyki zakupowe, a także nowe wzornictwo odzieży dla pracowników oraz zmodernizowane zaplecze sklepów. Nową koncepcję sklepów przetestowano w 16 wrocławskich sklepach, potem przyszła kolej na sklepy w Warszawie. – Po przeprowadzeniu PayPal nadal jest konkurencyjny w przypadku zakupów kryptowalut licznych badań i testów, doszliśmy do konkretnych wniosków i zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian we wszystkich funkcjonujących już sklepach. Na pierwszym etapie objęły one prace nad jakością oferty oraz jej poszerzeniu. Następnie wprowadziliśmy udoskonalenia w sklepie, które m.in.

W przeciągu kilku tygodni zmieniliśmy 16 sklepów bez ich zamykania. Wprowadziliśmy za jednym zamachem wszelkie zmiany, jakie chcieliśmy testować – skomentował Piotr Korek Europejski Dyrektor ds. Powierzchnia sprzedażowa w zmodernizowanych sklepach Pepco, dzięki zmniejszeniu części magazynowej i zredukowaniu liczby przymierzalni, zwiększyła się średnio o 12%. W zmodernizowanych sklepach Pepco powierzchnia sprzedażowa zwiększyła się średnio o ponad 14 metrów kwadratowych, m.

Od jesieni ubiegłego roku Pepco przechodzi rebranding. Na wielu dotychczasowych sklepach pojawiło się już nowe logo. Zrezygnowało z koloru niebieskiego, żółtego, czerwonego i białego, na rzecz odcieni fioletu i niebieskiego, zaś nazwa napisana jest prostszym krojem pisma.

Serce obecne w logotypie odzwierciedla naszą relację z klientkami, dumę z wartości rodzinnych, które pielęgnują w swoich domach i o które my jako firma chcemy dbać – dodała Agnieszka Olejniczak, Dyrektor ds. Wprowadzone zostały tu liczne zmiany wizualne, które można zauważyć już na samym wejściu, w witrynie sklepowej, w nawigacji, komunikacji cen i kategorii produktowych. – Nowe sklepy Pepco przeszły niesamowitą metamorfozę. Jednym z kluczowych elementów tej zmiany jest nasze logo – dodała Agnieszka Olejniczak, Dyrektor ds. Proces rebraindingu obejmie nie tylko logo oraz wygląd wszystkich istniejących sklepów, ale też całą komunikację z klientem.

  1. Wprowadziliśmy za jednym zamachem wszelkie zmiany, jakie chcieliśmy testować – skomentował Piotr Korek Europejski Dyrektor ds.
  2. Do końca 2023 roku Pepco przeprowadzi pełną metamorfozę większości sklepów w Polsce oraz Europie, gdzie w 17 krajach sieć tworzy już niemal 3000 placówek.
  3. Nie bez znaczenia jest fakt, że zostało ono przygotowane w oparciu o liczne konsultacje — zarówno wśród specjalistów do marketingu, jak i również w odniesieniu o rozmowy z klientami oraz kontrahentami.
  4. – Po przeprowadzeniu licznych badań i testów, doszliśmy do konkretnych wniosków i zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian we wszystkich funkcjonujących już sklepach.
  5. «uspokajają» wizualnie jego wnętrze oraz, podobnie jak nowy layout, pomagają klientom w poruszaniu się w poszukiwaniu konkretnych produktów.

Wrocławskich sklepach Pepco, a następnie zmodernizowanych zostało 46 sklepów na terenie Warszawy. Równocześnie w nowym brandingu otwierane są wszystkie nowe lokalizacje sieci. Poprzez badania, rozmowy z klientami i przeprowadzone testy sieć sklepów Pepco postanowiła odświeżyć swój wizerunek.

Obecna oferta Pepco składa się z około 40 grup asortymentowych i 500 kategorii. Powierzchnia sprzedażowa w zmodernizowanych sklepach Pepco, dzięki między innymi zmniejszeniu części magazynowej i zredukowaniu liczby przymierzalni, zwiększyła się średnio o 12%. Powierzchnia sprzedażowa w zmodernizowanych sklepach Pepco zwiększyła się średnio o 12%. Stało się tak dzięki między innymi zmniejszeniu części magazynowej i zredukowaniu liczby przymierzalni.

Jak poinformowała nas Katarzyna Wilczewska corporate communication manager Pepco, zmieniane jest m.in. Logo, które w nowej wersji jest bardziej nowoczesne. Pepco w ostatnim czasie chętnie otwiera się na nowości. Jak informowaliśmy niedawno w Business Insider Polska, sieć wchodzi w handel internetowy, choć nie uruchomi własnej platformy zakupowej.

Umożliwiło to wyeksponowanie pełnego asortymentu sieci. To przekłada się na zwiększenie – średnio o 22% – liczby oferowanych produktów. Wśród nich są ubrania z bawełny organicznej, odzież sportowa Cardio Bunny, kreatywne zabawki dla dzieci, wyposażenie i dodatki dla domu, np. Miliony klientów odwiedzają nasze sklepy w całej Europie, dokonując każdego miesiąca ponad 20.

Polska, gdzie mieści się najwięcej naszych sklepów będzie pierwszą na starcie tego procesu, dołączą do niej także Czechy, Rumunia, Słowacja i Węgry. Do końca 2023 roku planowane są więc metamorfozy 1800 lokalizacji, a w kolejnych dwóch latach nowy wygląd zyskają już wszystkie sklepy Pepco w całej Europie. W zmodernizowanych sklepach Pepco powierzchnia sprzedażowa zwiększyła się średnio o ponad 14 metrów kwadratowych, m.in.

Zmian w wyglądzie i działalności sklepów jest kilka, jednak największą zmianą jest nowe logo firmy. Dotychczas logo firmy Pepco była w kolorze, niebieskim, żółtym, czerwonym i białym. Sieć postanowiła to zmienić i teraz nowo otwierające się sklepy posiadają logo w odcieniach fioletu i niebieskiego. Nowe logo można już podziwiać w 50 nowo otwartych sklepach. Zmiany są podyktowane chęcią dostosowania się do klienta oraz odświeżenia obecnego wyglądu sklepu. Klienci mogą je zauważyć już na samym wejściu, w witrynie sklepowej, w nawigacji, komunikacji cen i kategorii produktowych.

Kilka tygodni temu Dealz otworzył swoje pierwsze centrum dystrybucyjne w Polsce, które mieści się w parku logistycznym w Łyszkowicach, nieopodal przecięcia się autostrad A1 oraz A2. Lokalizacja magazynu w centralnej Polsce pozwala na szybszą dostawę produktów do sklepów – w ciągu 36 godzin od momentu złożenia zamówienia przez sklep. Pepco od 2004 roku prężnie rozwija się w naszym kraju, a obecnie ma już ponad 2200 sklepów w całej Europie. Co więcej, od pewnego czasu firma ta weszła w handel detaliczny, który pozwala dokonywać zakupów przez Internet. Jak na razie firma nie uruchomiła własne platformy zakupowej, jednak bardzo możliwe, że do tego dojdzie w najbliższym czasie. Produkty firmy Pepco można jednak znaleźć w popularnych serwisach tj.